Kız arkadaşımla ilişkiye girdik.Prezervatif kullanmadık ilk adet zamanı adet olmaz ise gebelik testi yapacağız.

Kız arkadaşımla ilişkiye girdik.Prezervatif kullanmadık ilk adet zamanı adet olmaz ise gebelik testi yapacağız.Eğer gebe ise bu gebeliği nasıl öneleyebiliriz ?

Tahlil.com Cevabı : Pozitif çıkarsa önleme olasılığınız yok. Kadın doğum uzmanından yardım alabilirsiniz.