Kız arkadaşımla pazar günü sürtünme ile ilişkiye girdik boşalma olmadı.

Kız arkadaşımla pazar günü sürtünme ile ilişkiye girdik boşalma olmadı,bugün 2.gün baş dönmesi oldu biraz önce hamilelik belirtisi olabilir mi daha erken mi nasıl değerlendirirsiniz?

Tahlil.com Cevabı : Bir şey söylemek için henüz çok erken. Adet kanamasının gecikmesi durumda gebelik testi yaptırmanızı tavsiye ederiz.