Kız arkadaşımla, pen*simin başı onun vajina girişine değecek şekilde sürtünerek ilişki yaşadık. Kız arkadaşım bakire.

Kız arkadaşımla, pen*simin başı onun vajina girişine değecek şekilde sürtünerek ilişki yaşadık. Kız arkadaşım bakire. Adet gününün 17. ve 18. gününde yaşadık. 30 günlük düzeli adeti var. Boşalma olmadı fakat zevk suyu her erkekte olduğu gibi illaki gelmiştir. Her hangi bir risk var mıdır? Teşekkürle

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik çok düşük bir olasılık bu durumda.Tedbiren adetinde en az 10 gün gecikme olursa arkadaşınız test yaptırsın.

s********** :

2 haftaönce sürtünmeyle ilişki yaşadım kesinlikle boşalma olmadı ama ben yinede ilk defa ertesi gün hapı kullandım 1 hatfa sonra kanda gebelik yaptırdım 0.10 çıktı ama adetim 4 gün gecikti bugün idrar testi yaptım o da negatif çıktı stresten gecikmiş olabilir mi yoksa test yapmaya devam mı etmeliyim

Cevap:

Çok büyük bir ihtimalle stres nedendir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.