Kız arkadaşımla regl bitiminden hemen sonra sürtünerek ilişkiye girdik içine boşalma olmadı?

Kız arkadaşımla regl bitiminden hemen sonra sürtünerek ilişkiye girdik içine boşalma olmadı fakat zevk suyu bulaşmıştır.Peçeteye boşaldım ve yarım saat sonra bunu tekrarladık. 5 gün sonra yine sürtünerek ilişkiye girdik ve bu seferde aynı şeyleri yaşadık fakat bu sefer ertesi gün hapı aldı risk vrmı

Tahlil.com Cevabı : Eğer adetinde 5 günden fazla gecikme olursa hamilelik testi yaptırın.