Kız arkadaşımla sürtnme yolyla ilişkye girdik.Üzerimzde iç çamaşırlarımız vardı.İlişki srasnda boşalma olmdı?

Kız arkadaşımla sürtnme yolyla ilişkye girdik.Üzerimzde iç çamaşırlarımız vardı.İlişki srasnda boşalma olmdı.Fakat kız arkadaşım normal adet gününden 1 hafta kadar önce iç çamaşırında kan gördüğünü söyledi.Ve 5 gün sürdü.Adet mi üstüne görme mi olduğu konusnda kararsız kaldm.Hamilelik ihrimali nedir

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimali yok.