Kiz arkadasimla surtunerek bir iliski yasadik benim ustumde pantolon vardi

Kiz arkadasimla surtunerek bir iliski yasadik benim ustumde pantolon vardi kiz arkasim ise ciplakti ben bosaldiktan sonra pantolonumdan sizmis olabilir ve ona degmis olabilir hamilelik riski var midir?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sırasında pantolon hep üzerinizde ise hamilelik riski yoktur..

n******* :

hocam çokca soru sordum kusura bakmayın ama hala korkuyoruz 70 gün önce çamaşırlı biçimde sürtünerek ilişkiye girdik kız arkadasım temmuz 3 de adet oldu adetten 15 gün sonra test yaptık negatif çıktı hala adet olmadı 2 gün önce 2 tane test yaptık yine negatif çıktı hamilelik riski varmıdır hala

Cevap:

Adet gecikmesinde tek sebep gebelik değildir. Kadın doğum doktorundan yardım almalısınız.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.