Kız arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişkiye girdik pen*sim içine girmişti?

Kız arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişkiye girdik pen*sim içine girmişti fakat kan gelmedi zar yırtık değil di ve ben dışarı bosaldim ve bir kaç kere daha içine girdi hamile olma ihtimali var mi yardımcı olun

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde bir ilişki de gebelik ihtimali yok denecek kadar az. Ancak bu işler şakaya da gelmez.  Beklenen adet tarihinde  en az 1 hafta gecikme olursa tedbiren gebelik testi yaptırabilirsiniz.Gebelik testi ve hamile kalma olasılığına dair sitemizde yayınlanmış yazıları, sorulmuş benzer  soru ve uzmanlarımızın verdiği cevapları okumak için tıklayınız......