Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla beraberlik yaşadık. Onda iç çamaşırı ve içinde günlük ped vardı. ben soyunuktum ancak boşalmadım

Merhaba. kız arkadaşımla sürtünme yoluyla beraberlik yaşadık. Onda iç çamaşırı ve içinde günlük ped vardı. ben soyunuktum ancak boşalmadım. iç çamaşırına çok az zevk sıvısı bulaşmış olabilir. kız arkadaşım hamile olma ihtimalinden korkuyor, kendisi bakire. ben bu durumda hamilelik olmayacağını söylüyorum ama size de sormak istedim ısrar edince. Ertesi gün hapı kullanmalı mı? şimdiden teşekkürler cvbınıza..

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme yoluyla ilişkide, hele çamaşır da varsa hamilelik olasılığından söz edemeyiz.