Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla bir şeyler yaşadık çünkü ilişki denemez.

Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla bir şeyler yaşadık çünkü ilişki denemez. Üzerimizde kıyafetler vardı kız arkadaşım çıkarmasını üzerini. Ben boşalmadım diye biliyorum fakat zevk suyu gelmiş olabilir. Böyle bir durumda ihtimaller nelerdir. Bu arada adet gününe bir yada iki gün var

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda gebelik olma durumu yok. İçiniz ferah olsun.