Kız arkadaşımla ters ilişkiye girdik ilk iki gün diyare şekilde yapabilmiş sonrasında normale dönmüş ?

kız arkadaşımla ters ilişkiye girdik ilk iki gün diyare şekilde yapabilmiş sonrasında normale dönmüş fakat bu sefer yapmakta zorlanmaya başlanmış bunun sebebi ne olabilir :S

Tahlil.com Cevabı : Sonuç olarak ters ilişki, adından anlaşılacağı üzere normal bir ilişki türü değildir.Bu tür rahatsızlıklar ortaya çıkabilir.Bir süre sonra kendiliğinden geçecektir.