Kız arkadaşımla ters ilişkiye girdik sonrası içine aktı iki haftalık adedinden gec kalma olayı var napmamizi önerirsiniz

Mrb. Hocam kız arkadaşımla ters ilişkiye girdik sonrası içine aktı ve hemen sonra temizlendi şimdi 6 hafta geçti ve iki haftalık adedinden gec kalma olayı var napmamizi önerirsiniz NORLEVO ilacını kullansın mı ve nereden bulabileceğimizi bilmiyorum en önemlisi şu an dehşete kapılmış durumdayı

Tahlil.com Cevabı : Gebelik var ise ilaç kullanmanın anlamı yoktur, test yapmanızı öneririz..