Kız bakire hamile kalır mı?

 Hocam ben 13 yasindayim ben 13 yasinda bir kizla sadece anusden iliskiye girdim ama anuse pen*s girmedi sadece gezdirildi ama vajina tum iliski suresi boyunca donla kapaliydi yinede icimde bir korku var kiz bakire hic vajinaya dol gitmedi hamile kalirmi hocam

Tahlil.com Cevabı : Canım sperm ulaşmadığı sürece hamilelik olmaz. Bakirelik hamileliğe engel değildir. Yaşın daha çok küçük, ilişki için çok erken dikkatli olmanı öneririm!