Kizamikcik serolojisi sadece hamile bayanlarda mi oluyor?

Mrb bir sorum olacak kizamikcik serolojisi sadece hamile bayanlarda mi oluyo? Kan tahlilimde : igG : > 300.0 UA/mL Igm : < 0.5 cikti onemli bisey varmi soylerseniz sevirim ve bu sonuclarin hamilelikle ne kadar baglantisi var acaba? Simdiden tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Kızamıkçık testi her insanda bakılabilen bir testtir. Hamilelikte önemli olmasının nedeni bebek için sorunlara yol açmasından dolayıdır. Sizin sonuçlarınızda bir anormallik yok.