: Kızım 15 yaşında bugün kan tahlili yaptırdık. Lh 48.21 ve E2 471.7 çıktı ama normal günde yapıldı tahliller.

Kızım 15 yaşında bugün kan tahlili yaptırdık. Lh 48.21 ve E2 471.7 çıktı ama normal günde yapıldı tahliller. Adet döneminde yapılmadı. Sonuçları değerlendirebilirmisiniz. Teşekkürler ( daha önce adetliyken yaptırdığımda E2 26.93 LH 4.26 çıkmıştı .)

Tahlil.com Cevabı : Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/tahlillerinizi-sorarken-referans-degerleri-normal-degerleri-mutlaka-yazmalisiniz