Kızım 4 bucuk yaşında wbc 8.2 rbc 3.66-hgb 9.2-hct-28.2-mpv 7 lpcr 8.2 çıktı?

Kızım 4 bucuk yaşında wbc 8.2 rbc 3.66-hgb 9.2-hct-28.2-mpv 7 lpcr 8.2 çıktı doktorumuz biyokimya testleri yapmamızı ve sonuçlar sonrasında hemotoloji bölümüne gitmemizin gereke bilceğine söyledi 4 sene önceki sonuçlarda birebir aynı bu kötü bir hastalığın belirtisimidir

Tahlil.com Cevabı : Kızınızda kansızlık yani anemi bulguları var, bir takım ilave testlere gerek olabilir bir tedavi de palnlanabilir.Ancak şu aşamda panik olacak bir durum görülmüyor.