Kızım 40 günlük kan testinde rbc 2,88 hgb 9,4 çıktı herhangi bir hastalık belirtisi olabilirmi?

Kızım 40 günlük kan testinde rbc 2,88 hgb 9,4 çıktı herhangi bir hastalık belirtisi olabilirmi?şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Değerler düşük.Çocuk hastalıkları uzmanı bu konu hakkında size bilgi verecektir.