Kızım 4,5 yaşında crp:0,33 (0-0,35) eritrosit 6/HPF ve lökosit 1/HP rica etsem yorumlaya bilirmisiniz?

kızım 4,5 yaşında crp:0,33 (0-0,35) eritrosit 6/HPF ve lökosit 1/HP rica etsem yorumlaya bilirmisiniz? teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : İdrarda kan hücreleri görülmüş, tetkiki tekrarlatın ve aynı çıkarsa araştırılması gerekir..