Kızım 5 yaş 9 aylık gelişimi boy kilosu normal rutin kan tahlili sonuçların şu şekilde TSH 2.36 t4 0.68 doktor normal sınırlar içinde olduğunu söyledi

Merhaba kızım 5 yaş 9 aylık gelişimi boy kilosu normal rutin kan tahlili sonuçların şu şekilde TSH 2.36 t4 0.68 doktor normal sınırlar içinde olduğunu söyledi fakat t 4 normal alt sınıra yakın sikinti varmı acaba

Tahlil.com Cevabı :

Kızınıza ait sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik veya sapma görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.Doktorunuz gerek görürse ilave tahliller de isteyebilir.