Kızımın açlık kan şekeri 74 .Ne yapmamız gerekiyor .?

Benim 5 yaşında kızım var ve 30 kilo şekerden şüphelenip tahlil yaptırdık açlık kan şekeri 74 (N.D 74-106) insülin testi 1.7 (N.D 2.6-24.9 ) çıktı .İnsülin hormonunun düşük çıkması ne anlama geliyor? Ne yapmamız gerekiyor .?

Tahlil.com Cevabı :

Merak edilecek bir durum yok.İnsülin düşüklüğü hele kan şekeri de normal sınırlar içindeyken bir sorun yaratmaz.

Sonuçlar gayet iyi.