Kızımın hemogram tahlillerinde aşağıdaki değerler normal sınırlar dışında çıktı?

ali güler kızımın hemogram tahlillerinde aşağıdaki değerler normal sınırlar dışında çıkı.Sonuçları yorumlarsanız çok sevineceğiz hocam. neo%:35.0 normal aralığı:(%40-%70) düşük lym%:44.5 normal aralığı(20.0-40.0) yüksek eos:0.9 normal aralığı(0.05-0.50) yüksek eos%:13.6 normal aralığı(2.0-10.0) yüksek kızımın yaşı:10 şÂžimdiden çok teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Tahlil.com Cevabı : Eosinofil değeri yüksek kızınzın.Alerjik bünyeli kişilerde yüksek çıkabilir.Sitemizin arama moorunda eosinofil yüksekliği ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.