Kızımın idrarında oldukça ağır bir koku var. Neden olabilir?

2 yaşındaki kizimin idrarinda çok agir bi koku vardi.saglik ocaginda idrar tahlili yaptirdim.RBC 128 SG 1.005. Hastaneye sevketmis Esim aldi tahlilleri hocam çok korkuyorum nedeni ne olabilir.ayrıca agrisi kusmasi istahsizLigi falan yok.sadece idrarda koku var.şimdiden teşekkürler.cevabinizi bekli

Tahlil.com Cevabı : İdrarda enfeksiyon olabilir.