Kızımız 5 yaşında değerini sizinle paylaşmak istiyorum sizce normalmi ve hangi doktora gitmeliyiz.

merhaba; kızımız 5 yaşında değerini sizinle paylaşmak istiyorum sizce normalmi ve hangi doktora gitmeliyiz.MCH 25,2 , WBC 19,36 , NEUT 10,45 , LYMPH 6.74, MONO 1.89, PLT 487, PDW 9.7, PCT 0.44, TSH 1.7, FT3 (SERBEST T3) 4.36, bu arada alerjik astım hastasıyız düzenli olarak flıxotıde kullanıyoruz.

Tahlil.com Cevabı : WBC değeri yüksek enfeksiyon ihtimaline karşın muayene edilmesini öneririz..