Kızlık zarı patlamadan hamile kalır mıyım ve kızlık zarı patladığında kan gelmeme olabilir mi?

hayatımda ilk defa erkek arkadaşımla cinsel ilişkiye girdik ve pen*si vajinama girmesine rağmen kan gelmedi ve boşalma olmadı ama zevk suyu gelmiştir.Kızlık zarı patlamadan hamile kalır mıyım ve kızlık zarı patladığında kan gelmeme olabilir mi

Tahlil.com Cevabı : Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınabildiği gibi, zar yırtıldığı halde kanama olmama durumu olabilir.