Klitorise yakın yere zevk suyu geldiyse yada dış dudaklara gebelik oluşurmu dedim?

Klitorise yakın yere zevk suyu geldiyse yada dış dudaklara gebelik oluşurmu dedim..Sürtünme yada boşalma yoktu tam ilişkide değildi..Sadece olay bundan ibaret belki dış genital bölge ve pen*sin kısa süreli temasları olmuştur olay bu kadar.. bana bilgi sahibi değilsiniz dediniz lütfen gebelik olurmu

Tahlil.com Cevabı : Tam bir birleşme olmadığı sürece hamilelik söz konusu değildir. Sizin yaşadığınız olayda gebelikten söz edilemez. Ancak edetinizde gecikme 5 gün veya daha fazla olursa gebelik testi yaptırın.