Kml hastasiydim aml ye çevirdi kemoterapi sonrası sonuçlarımı yorumlar mısınız..

Kml hastasiydim aml ye çevirdi şuan yatarak tedavi görüyorum 7 gün kemoterapi gördüm kemoterapim biteli27 gün oldu wbc 2500 civarlarında hiç değişiklik olmuyor yani kemoteramin bittiği ilk günler 1000 altındaydı şimdi 2500/3000 arası fazlada çıkmıyr trombosit lerim 20000/40000 hb70000 9000 ndn ysmy

Tahlil.com Cevabı : AML hastalarında kemoterapi sonrası bahsettiğiniz değerler normaldir, doktorunuz gerekirse kan takviyesi yapacaktır, geçmiş olsun..