Kolay gelsin 36 yasındayım psa testi yaptırdım

Kolay gelsin 36 yasındayım psa testi yaptırdım ve sonuc 0.511 cıktı testi isteyen doktor ürolog görmesi gerekir dedi acaba bu sonuç ne anlama geliyor.syg

Tahlil.com Cevabı : Siyemizde defalarca uyarıyoruz ancak çoğu kişi dikkat etmiyor.Bizden PSA değerinizi yorumlamamamızı istiyorsunuz. Normal değerleri yazmamışsınız rapordaki.Lütfen uyarılarımızı dikaktli okuyup sorunuzu sorun