Kolestrol: 216 HBsAG: 1000

kolestrol: 216 HBsAG: 1000 Anti-HBs: 3.10 VE LY:4.03 HOCAM SONUCLARM NEDEMEK ANLAMADIM? HEPATİT B TASIYICISI OLDUGUMU BILIYORUM FAKAT SONUC NEDEMEK?

Tahlil.com Cevabı : Ne sormaya çalıştığınızı anlayamadık. Hepatit B antijeniniz pozitif ,hepatit B taşıyıcısı olduğunuzu da biliyormuşsunuz. Bu sonuçta bunun göstergesi. Bir enfeksiyon hastalıkları uzmanı tarafından kontrolleriniz yapılmalı.