Kolestrol 373 ldl kolestrol-- trigliserit degeri 400 mg'den büyük Glukoz 252

Kolestrol 373 ldl kolestrol-- trigliserit degeri 400 mg'den büyük Glukoz 252 HDL kolestrol 31 TSH 7,57 Bu sonuçlar disindaki değerler normal bu değerler ile ne yapmaliyim,nerelere basvurayim tedavim icin

Tahlil.com Cevabı :  Endokrinoloji ve kardiyoloji bölümlerine muayene olmalısınız.