Korumansız ilişkiye girdik sadece bir kaç saniye sürdü korkudan geri çektik sizce gebelik riski var mıdır 72 saati geçtik?

Korumalı ilişkiye girdikten sonra yaklaşık 10-15 dakika sonra pen*si peçete ve donla etrafını sildikten sonra bu sefer korumansız ilişkiye girdik sadece bir kaç saniye sürdü korkudan geri çektik sizce gebelik riski var mıdır 72 saati geçtik?

Tahlil.com Cevabı : Bu ihtimal oldukça düşük bir ihtimaldir ancak korunmasız her ilişki de hamilelik ihtimali vardır. Adet gecikmesi 1 haftadan fazla yaşanırsa gebelik testi yaptırmanızı tavsiye ederiz.