Korunmasiz bir iliski yasadım 25. Gün AIDS testi Yaptırdım doktora hangi testi yaptığını sormadım sonuclar; HBsAg ?

Korunmasiz bir iliski yasadım 25. Gün AIDS testi Yaptırdım doktora hangi testi yaptığını sormadım sonuclar; HBsAg ( kemoluminesans veya benzeri ) 0.23 ;Anti Hcv ( Kemoluminesans ) 0.16 HİV 1/2 ( hızlı test ) negative. Sizce hangi testi yapmıştır bilebilir miyiz?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal, güvenip güvenmeyeceğiniz sizin bileceğiniz iş, burada tahlil sonuçlarınızı yorumluyoruz. Neden bilelim güvenilir bir yerde yapılıp yapılmadığını sonuçların.