Korunmasız ilişki

Merhaba.ben 5 ağustosta adet oldum.16 ağustosta korunmasız bir ilişki yaşadım. Yaklaşık 16 saat sonra norvelo kullandım. 30 ağustosta tekrar adet oldum ama daha az ve rengi daha koyu idi.suan goguslerim ve belimde ağrı karnımda şişlik ve sol tarafımda hafif sanci hissediyorum.midemde bulunma ve tansiyonum dusuk (8/5)baş dönmesi de yaşıyorum. Sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim.iyi çalışmalar

Tahlil.com Cevabı : Kanda gebelik testi yaptırabilirsiniz. Kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.