Korunmasız ilişki sonrası lekelenme oldu. Hamile miyim?

Merhaba ben 12 haziranda adet oldum ve adetim bittikten sonra eşimle korunmasız ilişkiye girdik o günden iki gün sonra kasıklarımda ve sol bacağımda ağrılar ve vajinamda akıntılarım vardı bugün ise akıntıların rengi kahverengiye döndü ve belimde ağrılar olmaya başladı hamilelik söz konusu olabilirmi

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelik oluşabilir. Düzenli bir adet kanaması görmezseniz gebelik testi yaptırarak durumunuzu netleştirebilirsiniz.