Korunmasız ilişki sonrası regl oldu. Hamile mi?

Korunmasız ilişkiye girdik içeri boşalma olmadı.Nişanlım 2 gün sonra adet gördü.28 gün sonrasında tekrar adet gördü ancak kesik geldi ve 3 gün sürdü, bitince korunmasız ilişkiye girdik, içeri boşalma olmadı.Adet bitti sandıktan 3 gün sonra tekrar kanama tekrar başladı ve 3 gün sürdü.Hamilelik İhtimali?

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden sonra düzenli olarak regl kanaması görülmüşse hamilelikten söz edilemez. Emin olmak için gebelik testi yaptırılabilir.