Korunmasız ilişkiden 3 ay 10 gün sonra elisa / anti hiv 1-2 testi yaptırdım testim negatif çıktı ?

Korunmasız ilişkiden 3 ay 10 gün sonra elisa / anti hiv 1-2 testi yaptırdım testim negatif çıktı ama ordakı sanırım stajer olabılır bana vırusun 6 aylık kulucka donemının oldugunu soyledı ve benım diş etlerim kanıyor buna bir yorum yapabılır mısınz?

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz normal,problem yok