Korunmasız vajinal ilişkiden sonra yaşamadığım belirti kalmadı bunun akabinde aşağıdaki testleri yaptırdım ; 17-28-72-98-102?

Merhabalar,Korunmasız vajinal ilişkiden sonra yaşamadığım belirti kalmadı bunun akabinde aşağıdaki testleri yaptırdım ;17-28-72-98-102 Combo Test.40-83-145 Elisa test yaptırdım.Bu testler yetermi ? Tekrar test olmalımıyım..6 ay 1 yıl gibi süreçler doğrumu?

Tahlil.com Cevabı : HIV ve AİDS ile ilgili yeterli bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.Öncelikle aşağıdaki bağlantıda verilen yazımızı dikkatlice okuyun.Konu hakkında bilgi sahibi olduktan sonra sorunuzu sorun.https://tahlil.com/blog/hiv-korkusu-hiv-fobisi-ve-aids-korkusu-nedir-879