koyu renkli bir kanamam oldu acaba bu üstüne görme mi?

merhaba, haziranın 16 sı gibi adet gördüm 30 unda erkek arkadaşımla istemediğim bir duruma düştüm istemediğim halde ilşkiye girmek istedi ama çok direnince bıraktı ama 5 dakikalık bir durum oldu. Temmuzn 3ünde koyu renkli bir kanamam oldu acaba bu üstüne görme mi o gün çok yorulmuştum ama :(

Tahlil.com Cevabı : Doğru tahmin için adet tarihinizi beklemelisiniz.