Kreatinin değerim 1.39 olarak görünüyor. Bol su içmek iyi gelir mi?

 Kreatinin değerim 1.39 olarak yüksek geliyor.Bunun yanında Hemoglobin değerim 17.2. Kreatinin değeri Kan değerleri yüksek gelmesi ile alakalı olabilrmi.Normalde hipotrigliserid rahatsızığım.Doktorum bol su iç diyor .Bol su içiyorum ama değerim hep bu aralıklarda.İlginize şimdiden teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Kan yükselmesi ile ilgisi yoktur, ancak belirli aralıklarla takip edilmenizde fayda vardır..