Kronik gastrit hastasıyım bakteri yok. Dşkıda koku şikayetiyle doktora gittim. Kolonoskopide biyopsi alınd

Kronik gastrit hastasıyım bakteri yok. Dşkıda koku şikayetiyle doktora gittim. Kolonoskopide biyopsi alındı.(12) Rapor: Değerlendirme suboptimal yapıldı. İnspeksiyon: Kronik an*l Fissür Rektal Tuşe, Çekum, Çıkan Kolon, Transvers Kolon, Rektum: Normal İnen Kolonda Hiperemi Sigmoid Kolonda Hiperemik Erozyone Görünüm Biopsi: İBH ayırıcı tanısı için. Tanı Sigmoid ve inen kolonda hiperimi görünümü

Tahlil.com Cevabı : Kolonoskopi normal çıkmamış.Gastroenteroloji bölümünde muayene ve takiplerinizi sürdürünüz.