Küçük boylarda nodüller var ilaç kullanmalı mıyım...

hocam iyi günler dilerim oncelikle ben yılda bır yada altı ayda bır tirot dahlılerimı yaptırıyorum kan tahlılım TSH 1.41 SERBEST T4 0.63 VE ANTİ TPO 1.2 CIKDI ULTROSUN SONUCUMU DAHA YAPDIRMADIM AMA UC YILDIR DUZENLI YAPTIRIYORUM KÜCÜK BOYLARDA NODÜLLER VAR HER HANGI ILACDA KULLANMIYORUM

Tahlil.com Cevabı : Testlerle birlikte ultrasonografi sonuçları da çok önemlidir, nodülün boyutu kadar sıcak veya soğuk nodül olması tedavinizi belirleyecektir, doktorunuzun önerilerine uymanızı tavsiye ederiz..