Kulaklarımda ani ve şiddetli zonklama var. Sizce neden?

Merhaba 33 yaşında bir kadınım. 3-4 gündür her iki kulağımda da ani ve şiddetli zonklama tarzında, birkaç saniye süren ağrı oluyor. İki kulağımda aynı anda olmuyor, farklı zamanlarda oluyor. Neden olabileceği ve doktora gitmemi gerektiren bir durum olup olmadığı konusunda yardımınızı rica ederim.

Tahlil.com Cevabı : Doktora gitmenizde fayda var.Muayene sonrası bir takım tahliller de istenebilir.İlk planda KBB ve sonra da gerek olursa nöroloji bölümüne başvurun