Kürtaj olmamı önerdiler. Ne dersiniz..

07 martta 6 haftalık düşük yaptım düşük sırasında değerim 120lere düşmüştü. düşükten sonra beta hcg değerlerim 9 martta 87.34, 11 martta 79.16 , 13 marta 90 çıktı kürtajj olmamı önerdiler. DİĞER TESRTLER HCT L 35,7, MCH L 26.3 , CRP 01 ÇIKTI durumum nedir.

Tahlil.com Cevabı : Rahimde plasenteden kalan parça var ise önerilmiştir, doktorunuzun önerilerine uymanız gerekir..