Kürtajsız erken düşükten sonra 46 gündür adet görmüyorum bir süredir kasıklarımda ağrı var normal mi?

 Kürtajsız erken düşükten sonra 46 gündür adet görmüyorum bir süredir kasıklarımda ağrı var normal mi? düşükten sonra herhangi bir sorun oluşur mu ?

Tahlil.com Cevabı : Düşük sonrası adet döngüsü bir süre olağan dışı seyredebilir.Bir kaç güne kadar adet görmezseniz kontrol ve tahlil amaçlı olarak kadın doğum doktoruna başvurunuz.