Kuru öksürük nedeniyle hastanede muayene oldum.

Kuru öksürük nedeniyle hastanede muayene oldum. Kan balgam tahlilleri yapıldı. Biyokimya Sonuçlarımda: "Kreatinin" Düşük. (0,74 mg/dl) Normali: 0,84 - 1,24 "Demir" yüksek. (167,97 ug/dl) Normali: 45 - 158 "Demir Bağlama" düşük. (71,27ug/dl) Normali: 110 - 370 Bunlar sorun olur mu? Olursa ne gibi

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normaldir..

a************ :

Hocam 20 gündür sadece kuru bir öksürüğüm var herhangi bir yerim ağrımıyor doktora gittim kan tahlili yapıp akciğer röntgeni çektiler tahlilde ve ciğerimde bir sorun yokmuş. Faranjitim var bu yüzden ilaç yazdılar uykudayken bişey yok uyanınca başlıyor ilaçları 3 gündür kullanıyorum hala geçmedi.

Cevap:

Geniz akıntısına bağlı öksürüyor olabilirsiniz.Bir kulak burun boğaz doktoruna başvurunuz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.