kuruluk yokmus acaba hamile mi?

Kiz arkadasimla surtunme yoluyla iliskiye girdik kiz arkadasim bakire. O uzerimdeyken bosaldim disariya kendi karnima ama uzerimde oldugundan menim cinsel organina degdi. Bu gun regl olmasi lazimdi fakat dun regl belirtileri kaybolmus kuruluk yokmus acaba hamile mi? Hamilelik belirtileri de yok.

Tahlil.com Cevabı : Gecikmenin devam etmesi durumunda arkadaşınızın gebelik testi yapmasını öneririz.