Laboratuarda hiv testi yaptırdım, makro yöntemle çalışılan hiv testi değerlerimin yükseğe yakın olması nedeniyle mikro yöntemle çalışılmış bir sorun görülmemiş

 1 ay önce iyi bir laboratuarda hiv testi yaptırdım, makro yöntemle çalışılan hiv testi değerlerimin yükseğe yakın olması nedeniyle mikro yöntemle çalışılmış bir sorun görülmemiştir cevabını aldım. bu durumda nasıl bir yol izlemym?

Tahlil.com Cevabı : Sorun yok, test tekrar edilmiş farklı birr yöntemle.Sonuç da normal çıkmış.