Laktoz intoleransında sadece soğuk sütte yaşıyorum sıcak sütte sadece uykum geliyor soğuk sütte neden rahatsız oluyorum

Tahlil.com Cevabı : Soğuk sütü sindirimini bağırsaklarınız daha zor yapıyorsa bu sizi rahatsız edebilir. Laktoz intöleransı olan kişilerin laktozsuz süt tüketmeleri gerekmektedir.Ayrıca kefir de laktoz intöleransı olan kişilere önerilen faydalı bir içecektir.