LDL kolesterol, kolesterol , trigliserit ve glukoz değerlerimi inceler misiniz?

HDL kol. 107,LDL kol. 159,Kolesterol 279,Trigliserid 63,Glukoz 100sonuçları değerlendirirseniz sevinirim.Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Kötü kolesterol yani LDL değeriniz yüksek. Yağa dikkat, yürüyüşü artırın.Kolesterol değeriniz de yüksek.