LDL kolestrol 139.8,kolestrol;264,HDL kolestrol;46,Trigliserit;391 GGT;119 çıktı. Ne düşünüyorsunuz?

07.02.2014 tarihinde yaptırdığım tahlilde;yüksek çıkan değerlerim.LDL kolestrol 139.8,kolestrol;264,HDL kolestrol;46,Trigliserit;391 GGT;119 diğer değerler normal.(Glukoz;98)Eşim ve çocuklarımda Hepatit B olduğundan bende çıkmadığı için Aşı olmuştum.Antikor oluşmuştu.Karaciğer yağlanması olabilir mi

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen kilo fazlalığınız da var, değerleriniz de karaciğer yağlanması ile örtüşüyor. HBA1C ve insülin de baktırın.Diyabet adayı da olabilirsiniz.