Lenf bezı sıslıklerı var 2.4 mm buyugu olmak uzere cok sayıda

lenf bezı sıslıklerı var 2.4 mm buyugu olmak uzere cok sayıda dendı kol altda dahıl biyopsi olucam kol altındakılerın bıraz daha buyumesını beklıyoruz kan sayımım yapıldı MCV     79,2     L     80 - 94     fl MCH     26,9     L     27 - 34     pg PLT     453     H     150 - 400     10^3/uL cıktı lenf bezıyle alakası var mı

Tahlil.com Cevabı : Yazdığınız tetkiklere göre kansızlığınız olabilir, lenf bezi ile ilgili bir bugu yoktur..