Lenfosit için max sınır 3,35 iken 4.03 çıkmış . en yüksek çıkan nötrofiller.(6,98 sınır iken 9.77) hiv ihtimali var mıdır?

Epileptik nöbet geçirdiğimde lökositoz olduğundan bahsetmiştim, aklıma düştü de hiv buna sebep olabilir mi? Lenfosit için max sınır 3,35 iken 4.03 çıkmış . en yüksek çıkan nötrofiller.(6,98 sınır iken 9.77) hiv ihtimali var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Yazdıklarınızdan HIV enfeksiyonu ve AİDS konusunda yeterince bilgi sahibi olmadığınız ve bazı yanlış bilgilere sahip olduğunuz anlaşılıyor. Zaten bu testlerle asla HIV enfeksiyonu tanısı koyulmaz.HIV ve AİDS nedir, belirtilertenı ve tedavisi